Főoldal / Események / Roma farsangon tartottunk előadást

Roma farsangon tartottunk előadást

2020. február 29-én a Csácsé Rom Cigány Kulturális Egyesület meghívásának eleget téve részt vett és előadást tartott a Csend Kulturális Egyesület a Roma farsangon. A rendezvény a tanyasi közösségi házban volt, ahol Fürdőélet-fürdőkultúra az Osztrák-Magyar Monarchiában korabeli képeslapok, prospektusok és reklámok tükrében tartott előadást egyesületünk elnöke.

Az előadást követően nagy sikerű farsangi bálra került sor. Ezúton megköszönjük  a szervezőknek, hogy meghívtak vidám és kiváló hangulatú rendezvényükre.

-albertiván