Főoldal / Események / Bajai “Civil Majális” 2018

Bajai “Civil Majális” 2018

A Petőfi szigeten nyolc civil egyesület összefogásával került megrendezésre az egész napos zenés, kulturális esemény.

A közel száz fellépő -10-17 óráig – folyamatos programmal szórakoztatta a megjelent 1000-1500 érdeklődőt. A sikeres rendezvényt a Vén Dió Vendéglő a Bajai Tenisz Klub és a Danubia Alapfokú Művészeti Iskola támogatta, melyet ezúton is köszönünk. A bajai önkormányzattól szerettünk volna asztalokat, székeket kérni, de a kérésünket indok nélkül megtagadták. Meghívást kapott a rendezvényre az összes önkormányzati képviselő, de csak Hajdú Miklós tisztelte meg jelenlétével a szervezőket.

Forrás: https://www.facebook.com/pg/Bajai-Civil-K%C3%B6zm%C5%B1vel%C5%91d%C3%A9si-Kerekasztal-1205930996204330/posts/?ref=page_internal