Főoldal / Események / Megalapítottuk a Bajai Közművelődési Kerekasztalt

Megalapítottuk a Bajai Közművelődési Kerekasztalt

2018. február 1-én megalakítottuk a Bajai Közművelődési Kerekasztalt, amely a bajai civil szervezetek új kulturális szegmense lehet a jövőben. Az alapító szervezetek több beleszólást szeretnének a bajai civil szervezeteket érintő kérdésekbe, kulturális eseményekbe és a pályázatokba.  A helyi kulturális egyesületek hatékony képviseletre és érdekérvényesítésére törekednek. Remélhetőleg egy aktív és innovatív kreatív műhelyként is funkcionálhat a Kerekasztal , amely Baja város kulturális életében is megújító szerepet tölthet be a jövően.

A Bajai Közművelődési Kerekasztal alapító tagszervezetei:

• Bácskaiak Egymásért Közhasznú Egyesület
  • Bajai Halfőző Bajnokok Egyesülete
  • Bajai Obszervatórium Alapítvány
  • Csend Kulturális Egyesület
  • Veres Pál Polgári Egyesület

Az alapító ülésen a Kerekasztal elnöke Katymári László (Veres Pál Polgári Egyesület) lett.