Főoldal / Események / Jótékonysági adománygyűjtés Baján

Jótékonysági adománygyűjtés Baján

Minden érdeklődőt és adományozót sok szeretettel vár a Csend Kulturális Egyesület a jótékonysági adománygyűjtést és családi napot megvalósító programra. A rendezvény civil szervezetek összefogásával valósul meg, számos programot kínálva minden érdeklődőnek és minden korosztálynak.

Egyesületünk a rendezvény idején római kori fegyverbemutatót tart, amely során megismerhetik és kipróbálhatják fegyvereinket (gladiusok és tőrök) és felpróbálhatják légiós sisakjainkat.

Egyesületünk szelleméhez híven egy latin mondással invitálom meg Önöket a programra:

“Panem tuum cum esurientibus et egenis comede, et de vestimentis tuis nudos tege.”

(Oszd meg kenyeredet az éhezőkkel és ruhádat a rongyosokkal)

Helyszín: Nemzetiségi Központ, 6500 Baja, Szabadság u. 23.

Időpont:2018. december 9. (vasárnap), 10:00-17:00